taraftara mesaj

Taraftara Mesaj

Değerli Büyük Beşiktaş Ailesi;

Bildiğiniz üzere futbol için medya olmazsa olmadır. Beşiktaş için uzun yıllardır süre gelen medyada maalesef Beşiktaş’a istenilen süre verilmemekle birlikte bazen istemediğimiz şekilde algı haberleri de mevcut olabiliyor.

İşte tam da burada sosyal medyanın gücü ön plana çıkıyor. Eskiden elimizde sadece yazılı ve görsel medya söz konusu iken şimdi twitter, instagram ve hatta youtube kanalları ile sosyal medya son zamanlara damga vurmaya başladı. öyle ki daha 2 sene evveline kadar günde 8 saat ortalama tv izleme süresi şu anda 4 saate düşmüş ve daha da hızla düşeceği öngörülmekte. Bu da demektir ki eskiden radyonun yerini alan tv ‘yi şimdi sosyal medya ele geçirecektir.

İşte bizler de bilgi kirlilikleri ve algıların önüne geçebilmek için, iyi niyetle ve çıkarsız bir şekilde sosyal medyayı daha etkin kullanarak Beşiktaş’a bir nebze de olsa katkıda bulunmayı kendimize görev bildik.

Bu yolda hep birlikte Beşiktaş’ın başarıları için, bildiğimiz doğruları korkmadan dile getirmeye devam edeceğiz inşallah.